پیشنهاد ویژه ای برای اساتید هیات علمی و حق التدریسی و دبیران و مدرسین دانشگاههای سراسر کشور وجود دارد .قطعا این اساتید که هنوز در کلاس جزوه میگویند یا اینکه در کلاس درس میدهند و دانشجویان درکلاس نکته را یادداشت می نمایند می توانند با استفاده از راهکاری که در اینجا ارائه میشود به ارتقای علمی و مالی و همچنین ثبت نام و برند شخصی خود کمک شایانی نمایند.

شما میتوانید جزوه ای که تدریس نموده اید یا دانشجویان و دانش آموزانتان درکلاس یادداشت نموده اند را به یک کتاب برای آن درس تبدیل نمایید , حتی در قدم اول می توانید به تعداد دانشجوهایتان کتاب خود را چاپ نمایید و درچاپ های بعدی تیراژ را بالا ببرید. مثلا وقتی درسی به اسم شیمی را درکلاس به صورت شفاهی تدریس می کنید و هر ساله دانشجویان و دانش آموزان در کلاس آن را می نویسند یا اینکه جزوه ای به شاگردان خود داده اید تا کپی آن را تهیه نمایند , می توانید آنها را به کتاب تبدیل نمایید و از روی کتاب خودتان شروع به تدریس نمایید.

در راستای خدمت رسانی بهتر کارشناسان ما در اسرع وقت جهت چاپ سریع کتاب شما , مجوز های لازم را از وزارت ارشاد اسلامی دریافت خواهند کرد و فیپا و شابک اختصاصی شما را تقدیم حضورتان می نمایند.