انتشارات ایده ماندگار | وارد شوید | ثبت نام کنید

پخش کتاب

یکی از دغدغه‌های هر نویسنده و مولفی شاید این باشد که پس از اتمام مراحل چاپ کتاب از چه طریقی می‌توانند آثار خود را معرفی و در بین مخاطبان شناخته شده کنند تا هم از لحاظ مالی و هم شهرت خود موفق تر باشند.
به همین منظور انتشارات ایده ماندگار در راستای خدمت رسانی بهتر به مولفین و نویسندگان، کتاب های چاپ شده را از طریق راه‌های مختلف از جمله نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سایت انتشارات و همچنین شبکه‌های اجتماعی در معرض دید عموم قرار می دهد.

همچنین می‎توانید برای درخواست سفارش از فرم درخواست چاپ کتاب استفاده نمایید و یا در صورت تمایل از صفحات تبدیل آثار شما به کتاب و طراحی جلد کتاب و نگارش و تالیف و صفحه آرایی کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب و ترجمه و دریافت مجوز و تایپ کتاب بازدید کنید.

راهنمای نحوه چاپ کتاب

خدمات مشتریان ایده ماندگار

راهنمای ایده ماندگار

۰۲۱۴۲۸۸۱۷۰۰
با ما در تماس باشید

انتشارات ایده‌ماندگار به شماره پروانه ۱۲۶۳۶ برای اولین بار در کشور کتاب های هوشمند و زنده را رونمایی و تالیفات متعدد تخصصی و عمومی را در کارنامه درخشان خود ثبت نموده است.
انتشارات ایده‌ماندگار با هدف ایجاد بستری مناسب در ایجاد تالیفات نو و اثربخش برای اصحاب رسانه، اساتید و نویسندگان جوان در راستای چاپ کتاب های هوشمند و خاص ایجاد گردیده و تا به امروز توانسته با حمایت از این عزیزان آثاری ماندگار و در خور ایشان ارائه نماید.
یکی از مهمترین اهداف ایده‌ ماندگار انتشار آثار خاص و نوین با رویکرد جدید در راستای ترغیب مخاطبان و انس همیشگی با کتب زنده انتشارات میباشد.
امیدواریم با همکاری تمامی عزیزان بتوانیم گامی موثر در راستای اهداف عالی داشته باشیم.

با ایده‌ماندگار،ایده های خود را ماندگار کنید