انتشارات ایده ماندگار | وارد شوید | ثبت نام کنید

قوانین و مقررات:

کلیه کتابهای ارائه شده در سایت انتشارات ایده ماندگار با ضمانت اصالت ارائه می شود.
بازگشت کالا منوط به احراز شرایط مرجوعی می باشد که شامل نقص چاپ، عدم تطابق با سفارش، نقص ظاهری، چاپ قدیمی می‌باشد.
ارسال کلیه سفارشات بنا به درخواست مشتریان به طریق مختلف انجام می‌شود، لذا در انتخاب روش ارسال دقت فرمایید.
مسئولیت کلیه مرسوله‌های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد. زیرا کلیه بسته‌های پستی بیمه هستند و پس از آن انتشارات ایده ماندگار می‌تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
انتشارات ایده ماندگار قیمت کتاب‌ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروز رسانی می‌کند و درصورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می‌گردد.
اطلاعات مشتریان (آدرس، شماره تلفن و …) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر انتشارات می‌باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و درصورت اشتباه بودن مسئولیت آن برعهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می شود.

راهنمای نحوه چاپ کتاب

خدمات مشتریان ایده ماندگار

راهنمای ایده ماندگار

۰۲۱۴۲۸۸۱۷۰۰
با ما در تماس باشید

انتشارات ایده‌ماندگار به شماره پروانه ۱۲۶۳۶ برای اولین بار در کشور کتاب های هوشمند و زنده را رونمایی و تالیفات متعدد تخصصی و عمومی را در کارنامه درخشان خود ثبت نموده است.
انتشارات ایده‌ماندگار با هدف ایجاد بستری مناسب در ایجاد تالیفات نو و اثربخش برای اصحاب رسانه، اساتید و نویسندگان جوان در راستای چاپ کتاب های هوشمند و خاص ایجاد گردیده و تا به امروز توانسته با حمایت از این عزیزان آثاری ماندگار و در خور ایشان ارائه نماید.
یکی از مهمترین اهداف ایده‌ ماندگار انتشار آثار خاص و نوین با رویکرد جدید در راستای ترغیب مخاطبان و انس همیشگی با کتب زنده انتشارات میباشد.
امیدواریم با همکاری تمامی عزیزان بتوانیم گامی موثر در راستای اهداف عالی داشته باشیم.

با ایده‌ماندگار،ایده های خود را ماندگار کنید