انتشارات ایده ماندگار | وارد شوید | ثبت نام کنید

طرح تبدیل پایان نامه به کتاب

پیشنهاد ویژه‌ای برای اساتید هیات علمی و حق‌التدریسی و دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور وجود دارد. قطعا این اساتید و دانشجویانی که پایان‌نامه خود را آماده کرده‌اند می‌توانند با استفاده از راهکاری که در اینجا ارائه می‌شود به ارتقای علمی و مالی و همچنین ثبت‌نام و برند شخصی خود کمک شایانی نمایند.
شما می‌توانید پایان نامه‌ای را که در اختیار دارید به یک کتاب تبدیل نمایید، حتی در قدم اول می‌توانید به تعدادی که مورد دلخواه شماست کتاب خود را چاپ نمایید و در چاپ‌های بعدی تیراژ را بالا ببرید. بی شک چاپ پایان نامه بصورت یک جلد کتاب برای ارائه رزومه در محیط‌های کاری باعث تاثیرپذیری و تقویت رزومه شما خواهد شد.

همچنین می‎توانید برای درخواست سفارش از فرم درخواست چاپ کتاب استفاده نمایید و یا در صورت تمایل از صفحات تبدیل آثار شما به کتاب و طراحی جلد کتاب و نگارش و تالیف و صفحه آرایی کتاب و پخش کتاب و ترجمه و دریافت مجوز و تایپ کتاب بازدید کنید.

راهنمای نحوه چاپ کتاب

خدمات مشتریان ایده ماندگار

راهنمای ایده ماندگار

۰۲۱۴۲۸۸۱۷۰۰
با ما در تماس باشید

انتشارات ایده‌ماندگار به شماره پروانه ۱۲۶۳۶ برای اولین بار در کشور کتاب های هوشمند و زنده را رونمایی و تالیفات متعدد تخصصی و عمومی را در کارنامه درخشان خود ثبت نموده است.
انتشارات ایده‌ماندگار با هدف ایجاد بستری مناسب در ایجاد تالیفات نو و اثربخش برای اصحاب رسانه، اساتید و نویسندگان جوان در راستای چاپ کتاب های هوشمند و خاص ایجاد گردیده و تا به امروز توانسته با حمایت از این عزیزان آثاری ماندگار و در خور ایشان ارائه نماید.
یکی از مهمترین اهداف ایده‌ ماندگار انتشار آثار خاص و نوین با رویکرد جدید در راستای ترغیب مخاطبان و انس همیشگی با کتب زنده انتشارات میباشد.
امیدواریم با همکاری تمامی عزیزان بتوانیم گامی موثر در راستای اهداف عالی داشته باشیم.

با ایده‌ماندگار،ایده های خود را ماندگار کنید