انتشارات ایده ماندگار | وارد شوید | ثبت نام کنید

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب یا مجله اگر مهمترین قسمت کتاب یا مجله نباشد، جزو مهمترین قسمت‌های کتاب یا مجله است. چون روی تاثیر پذیری خوانندگان، انتقال مفاهیم، قیمت، فروش و بازاریابی کتاب یا مجله و … تاثیر فراوان دارد.
شما فردی را در نظر بگیرید که در نمایشگاه می‌خواهد یک کتاب رمان یا یک کتاب دانشگاهی بخرد!
واقعا چه فاکتوری می‌تواند وی را متقاعد نماید تا کتاب شما را بخرد؟
ما برای اینکه بتوانیم به بهترین نحو ممکن جلدهای هنری و البته صددرصد متناسب با متن و مفاهیم کتاب طراحی کنیم دست به اقدامی نوین زده‌ایم!
طراحی جلد کتاب شما با استفاده از عکس دانشگاه، مدرسه یا دانش‌آموزان و اساتید که جذابیت زیادی برای مخاطب فراهم می‌کند انجام می‌گیرد و تلفیق آن با مفاهیم پایه کتاب باعث می‌شود ایده هایی بهتر و صد البته جذاب‌تر به ذهن مخاطب خطور کند. ما این ایده‌ها را به شما تقدیم می کنیم و به اجرا در می آوریم.

همچنین می‎توانید برای درخواست سفارش از فرم درخواست چاپ کتاب استفاده نمایید و یا در صورت تمایل از صفحات تبدیل آثار شما به کتاب و نگارش و تالیف و صفحه آرایی کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب و پخش کتاب و ترجمه و دریافت مجوز و تایپ کتاب بازدید کنید.

راهنمای نحوه چاپ کتاب

خدمات مشتریان ایده ماندگار

راهنمای ایده ماندگار

۰۲۱۴۲۸۸۱۷۰۰
با ما در تماس باشید

انتشارات ایده‌ماندگار به شماره پروانه ۱۲۶۳۶ برای اولین بار در کشور کتاب های هوشمند و زنده را رونمایی و تالیفات متعدد تخصصی و عمومی را در کارنامه درخشان خود ثبت نموده است.
انتشارات ایده‌ماندگار با هدف ایجاد بستری مناسب در ایجاد تالیفات نو و اثربخش برای اصحاب رسانه، اساتید و نویسندگان جوان در راستای چاپ کتاب های هوشمند و خاص ایجاد گردیده و تا به امروز توانسته با حمایت از این عزیزان آثاری ماندگار و در خور ایشان ارائه نماید.
یکی از مهمترین اهداف ایده‌ ماندگار انتشار آثار خاص و نوین با رویکرد جدید در راستای ترغیب مخاطبان و انس همیشگی با کتب زنده انتشارات میباشد.
امیدواریم با همکاری تمامی عزیزان بتوانیم گامی موثر در راستای اهداف عالی داشته باشیم.

با ایده‌ماندگار،ایده های خود را ماندگار کنید