انتشارات ایده ماندگار | وارد شوید | ثبت نام کنید

ترجمه

ترجمه روندی چند جانبه است که منجر به انتقال و تفسیر مفاهیم متون از زبان مبدأ به زبان مقصد می‌شود. این امر جز با درک صحیح معنای واژگان، محتوا و سبک نوشتاری متن امکان‌پذیر نمی‌باشد. همین موضوع باعث می‌شود تا اهمیت ترجمه به خوبی مشخص شود. به این دلیل که ترجمه وابسته به درک می‌باشد و درک نیز قابل‌سنجش نیست. ترجمه نیازمند قدرت کلام و تنوع در مبدأ کلمات است که باعث تحلیلی روشن و وابسته به تجربه خواهد شد و می‌توان آن را آغاز یک ترجمه خوب تلقی کرد.

اهمیت ترجمه در نیاز طبیعی افراد جهت مراودات زبانی است که از ضروری‌ترین فعالیت‌ها هم در دوران معاصر و هم در گذشته‌های دور بوده است. جوامعی که نیازمند خدمات ترجمه هستند عبارت‌اند از: زمینه‌های بین‌المللی، گردشگری، اجتماعی، ادبیات، بازرگانی، ارتباط دولت‌ها، مطبوعاتی و به‌ویژه دانش و فناوری. هرکدام از این زمینه‌ها نشان‌دهنده اهمیت ترجمه است و نیاز ترجمه را به اجبار و یا میل مشخص می‌کند.
انتشارات ایده ماندگار با انجام ترجمه های تخصصی شما عزیزان در جهت افزایش قدرت درک مطالب به روز گامی ارزنده برداشته است.

همچنین می‎توانید برای درخواست سفارش از فرم درخواست چاپ کتاب استفاده نمایید و یا در صورت تمایل از صفحات تبدیل آثار شما به کتاب و طراحی جلد کتاب و نگارش و تالیف و صفحه آرایی کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب و پخش کتاب و دریافت مجوز و تایپ کتاب بازدید کنید.

راهنمای نحوه چاپ کتاب

خدمات مشتریان ایده ماندگار

راهنمای ایده ماندگار

۰۲۱۴۲۸۸۱۷۰۰
با ما در تماس باشید

انتشارات ایده‌ماندگار به شماره پروانه ۱۲۶۳۶ برای اولین بار در کشور کتاب های هوشمند و زنده را رونمایی و تالیفات متعدد تخصصی و عمومی را در کارنامه درخشان خود ثبت نموده است.
انتشارات ایده‌ماندگار با هدف ایجاد بستری مناسب در ایجاد تالیفات نو و اثربخش برای اصحاب رسانه، اساتید و نویسندگان جوان در راستای چاپ کتاب های هوشمند و خاص ایجاد گردیده و تا به امروز توانسته با حمایت از این عزیزان آثاری ماندگار و در خور ایشان ارائه نماید.
یکی از مهمترین اهداف ایده‌ ماندگار انتشار آثار خاص و نوین با رویکرد جدید در راستای ترغیب مخاطبان و انس همیشگی با کتب زنده انتشارات میباشد.
امیدواریم با همکاری تمامی عزیزان بتوانیم گامی موثر در راستای اهداف عالی داشته باشیم.

با ایده‌ماندگار،ایده های خود را ماندگار کنید