انتشارات ایده ماندگار | وارد شوید | ثبت نام کنید

تایپ کتاب

برای دوری از حاشیه‌های تایپ کتاب، ما بسته های پیش نهادی خاصی برای نویسنده ها و ناشران داریم.

• اگر به دنبال کاهش هزینه، تایپ تخصصی (استفاده از تایپیست متخصص در زمینه کتاب)، صرفه جویی در زمان، افزایش حجم کارتان هستید می توانید از خدمات ویژه تایپ کتاب انتشارات ایده ماندگار استفاده نمایید.
• اگر مولف یا مترجمی هستید که می خواهید کتاب خود را تایپ نمایید
• اگر انتشارات یا سازمانی هستنید که به دنبال ساده سازی کارتان می باشید تا به صورت تخصصی به هدف خودتان بپردازید و …
می توانید از خدمات ویژه تایپ کتاب انتشارات ایده ماندگار استفاده نمایید.

همچنین می‎توانید برای درخواست سفارش از فرم درخواست چاپ کتاب استفاده نمایید و یا در صورت تمایل از صفحات تبدیل آثار شما به کتاب و طراحی جلد کتاب و نگارش و تالیف و صفحه آرایی کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب و پخش کتاب و ترجمه و دریافت مجوز بازدید کنید.

راهنمای نحوه چاپ کتاب

خدمات مشتریان ایده ماندگار

راهنمای ایده ماندگار

۰۲۱۴۲۸۸۱۷۰۰
با ما در تماس باشید

انتشارات ایده‌ماندگار به شماره پروانه ۱۲۶۳۶ برای اولین بار در کشور کتاب های هوشمند و زنده را رونمایی و تالیفات متعدد تخصصی و عمومی را در کارنامه درخشان خود ثبت نموده است.
انتشارات ایده‌ماندگار با هدف ایجاد بستری مناسب در ایجاد تالیفات نو و اثربخش برای اصحاب رسانه، اساتید و نویسندگان جوان در راستای چاپ کتاب های هوشمند و خاص ایجاد گردیده و تا به امروز توانسته با حمایت از این عزیزان آثاری ماندگار و در خور ایشان ارائه نماید.
یکی از مهمترین اهداف ایده‌ ماندگار انتشار آثار خاص و نوین با رویکرد جدید در راستای ترغیب مخاطبان و انس همیشگی با کتب زنده انتشارات میباشد.
امیدواریم با همکاری تمامی عزیزان بتوانیم گامی موثر در راستای اهداف عالی داشته باشیم.

با ایده‌ماندگار،ایده های خود را ماندگار کنید