انتشارات ایده ماندگار | وارد شوید | ثبت نام کنید

انتشار کتاب های جیبی ایده ماندگار

دسته‌بندی: اخبار
تاریخ: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
بازدید: 1,647

انتشار کتاب در قطع جیبی سرفصل مهمی در تاریخ نشر کتاب است. بسیاری از صاحب نظران برای کتب جیبی جایگاه با اهمیتی در نشر، کتابخوانی، کتابفروشی، گسترش دانش و آگاهی های عمومی قائل شده اند.
مارشال مک لوهان می گوید: «کتب جیبی انقلابی در عادات خواندن به وجود آورد. با این انقلاب برخی از تمایزات سنتی بین روشنفکران و گروه های بی فرهنگ را از میان برداشت.
انتشارات ایده ماندگار با انتشار کتب جیبی در انواع و موضوعات مختلف در راستای پیاده سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی قدم هایی استوار برداشته است.
با تماس با مشاوران ما می توانید در جهت تهییه این کتب اقدام نمایید.

برچسب‌ها:

admin

دیدگاه‌ها

راهنمای نحوه چاپ کتاب

خدمات مشتریان ایده ماندگار

راهنمای ایده ماندگار

۰۲۱۴۲۸۸۱۷۰۰
با ما در تماس باشید

انتشارات ایده‌ماندگار به شماره پروانه ۱۲۶۳۶ برای اولین بار در کشور کتاب های هوشمند و زنده را رونمایی و تالیفات متعدد تخصصی و عمومی را در کارنامه درخشان خود ثبت نموده است.
انتشارات ایده‌ماندگار با هدف ایجاد بستری مناسب در ایجاد تالیفات نو و اثربخش برای اصحاب رسانه، اساتید و نویسندگان جوان در راستای چاپ کتاب های هوشمند و خاص ایجاد گردیده و تا به امروز توانسته با حمایت از این عزیزان آثاری ماندگار و در خور ایشان ارائه نماید.
یکی از مهمترین اهداف ایده‌ ماندگار انتشار آثار خاص و نوین با رویکرد جدید در راستای ترغیب مخاطبان و انس همیشگی با کتب زنده انتشارات میباشد.
امیدواریم با همکاری تمامی عزیزان بتوانیم گامی موثر در راستای اهداف عالی داشته باشیم.

با ایده‌ماندگار،ایده های خود را ماندگار کنید